Grafik DTP ze znajomością ArtiosCAD - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zele, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Zele, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: Grafika DTP

Twoje zadania:

• projektowanie opakowań w ArtiosCAD

• przygotowywanie materiałów do druku

• projektowanie graficzne w programach ( Adobe, ArtiosCAD)

• współpraca z innymi działami firmy (drukarze)

• dbanie o utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

znajomość programów: Adobe oraz ArtiosCAD

• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w firmie

• dokładność, zaangażowanie, wyczucie smaku

• tworzenie stron internetowych oraz projektowanie 3D (dodatkowy atut)

• możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie w wysokości od 15,00 euro brutto za godzinę

• nadgodziny płatne w wysokości 150 % stawki podstawowej

• trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej, wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

• jeśli wyjedziesz swoim samochodem zapewnimy Ci kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy