Blue Space Sp. z o.o.

Grafik DTP/Drukarz cyfrowy

Od: Blue Space Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Firma z siedzibą w Warszawie, z sektora produkcyjno-usługowego, lider w branży poligraficznej i usługowej, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • terminowa realizacja zaplanowanych zleceń pod względem jakościowym i wydajnościowym ,
  • obsługa maszyn drukujących,
  • nadzór na procesem drukowania,
  • zdolności manualne pozwalające na płynne regulacje ustawień elementów maszyn,
  • doświadczenie w pracy przy urządzeniach drukujących, poligraficznych lub introligatorskich,
  • przygotowanie projektów graficznych do druku: metodą cyfrową i sitodruk,
  • drobne korekty bitmap, osadzanie grafiki rastrowej w wektorowych przymiarach,
  • sprawdzanie plików przed drukiem: spady, kolory, marginesy, dopasowanie do szablonów,
  • nanoszenie ewentualnych drobnych poprawek,
  • przygotowywanie impozycji do druku, ripowania,
  • druk na maszynach cyfrowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na maszynach druku cyfrowego,
  • doświadczenie w obsłudze ploterów wielkoformatowych,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, mechanicznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność, samodzielność,
  • obsługa komputera,
  • sumienność, dokładność, uczciwość, cierpliwość,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • chęć szkolenia i doskonalenia się w zakresie usług poligraficznych i introligatorskich,

Oferujemy:

  • stabilną, rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia z zakresu obsługi maszyn i urządzeń,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 8 godzinnym,
  • nowoczesne bezpieczne, środowisko pracy,
  • pracę w środowisku o wysokich standardach jakości,
  • pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju.