grafik / designer w agencji eventowej

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA MANTA to agencja eventowa z kilkunastoletnim portfolio wydarzeń i grupą wymagających klientów. Pracujemy dla Microsoft, Grupy Onet, Robert Bosch, Husqvarna Group i innych. Produkujemy konferencje, premiery produktów, otwarcia, konferencje prasowe, wystawy interaktywne i przestrzenie expo.

Poszukujemy Cię, jeśli chcesz projektować identyfikację, przygotowywać materiały do produkcji i pracować z nami nad dobrymi wydarzeniami. Praca w biurze agencji na Zabłociu, w Krakowie.

Wymagania

Ciebie, jeśli umiesz i lubisz projektować nowocześnie i czysto. Masz dobre pomysły ale chcesz pracować też z precyzyjnymi brandbookami korporacyjnych brandów. Rozumiesz współczesny design jako formę komunikacji, lubisz proste znaki, ikony i wektory. I masz swój sposób, by zaakceptować, że czasem klient naprawdę wie lepiej. :-)

Szukamy naprawdę zaangażowanej, szybko pracującej osoby.
Od cv ważniejsza będzie portfolio i odrobina chemii :-).

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie