Grafik - aplikacje mobilne

Bluebird

40-127 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Bluebird Mobile to młoda, dynamiczna i bardzo kreatywna firma IT, tworząca własne aplikacje – gry na urządzenia z systemem Android.
Działamy na rynku międzynarodowym, nasze aplikacje posiadają łącznie ponad 30 mln ściągnięć na całym świecie, a naszymi partnerami biznesowymi są takie firmy jak Google, Microsoft czy Amazon.
Poszukujemy Grafika do stałej współpracy z naszym niewielkim i bardzo zgranym teamem, który będzie podzielał nasz entuzjazm i pasję do tego, co robimy. Nie szukamy pracownika, szukamy członka zespołu, który podbije z nami Google Play i inne markety.

Wymagania

- kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
- dobre wyczucie stylistyki aplikacji mobilnych,
- nastawienie na współpracę.

Nie stawiamy żadnych wymagań formalnych. Prosimy jedynie o przesłanie swojego portfolio w dowolnej formie.

Zachęcamy do kontaktu także osoby z niewielkim doświadczeniem, ale dużą motywacją do rozwoju i samodzielnej pracy nad poprawą swojego warsztatu. W naszej firmie umożliwiamy młodym, utalentowanym ludziom zdobycie swoich pierwszych profesjonalnych doświadczeń.

Prezentacja firmy

Bluebird to młoda, dynamiczna i kameralna firma IT, tworząca własne apli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
nieokreślony - stała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie