Opis stanowiska pracy

PMConsulting - Firma działająca od 10 lat na rynku polskim i europejskim specjalizując się we wdrażaniu narzędzi wspomagających procesy szkoleniowo - kompetencyjne oraz dostarczanie szkoleń e-learning, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Grafika/Animatora

Obowiązki:
Do obowiązków grafika należeć będzie:
- dbanie o oprawę graficzną szkoleń multimedialnych;
- projektowanie layoutów szkoleń multimedialnych;
- projektowanie nawigacji kursów multimedialnych;
- wykonywanie ilustracji zgodnych ze scenariuszem
kursów multimedialnych;
- ścisła współpraca z Metodykiem szkoleń e-learningowych.

Wymagania

Wymagamy:
- minimum rok doświadczenia na stanowisku Grafik/Animator
- znajomość programów: Photoshop, Illustrator, AfterEffects;
- umiejętność tworzenia animacji;
- zmysł estetyczny;
- umiejętność wyszukiwania najnowszych dostępnych rozwiązań i trendów graficznych obowiązujących na rynku;
- cierpliwość i wytrwałość w pracy z klientem ;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- terminowość.

Mile widziane:
- umiejętność tworzenia grafiki 3D;
- umiejętność tworzenia animacji Flash.
- znajomość ActionScript 3.0/2.0
- doświadczenie w realizacji zespołowych projektów informatycznych.

Prosimy o nadsyłanie CV wraz z PORTFOLIO.

Prezentacja firmy

Firma działająca od 10 lat na rynku polskim i europejskim specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie