Grafik / Administrator strony www - Staż

Caligra Group

Warszawa, 01-258, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Organizator wydarzeń branżowych, poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Grafik / Wemnaster / Administrator strony www

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- tworzenie prostych grafik / logotypów

- kreowanie bannerów flash'owych oraz statycznych,

- tworzenie layoutów stron www / programowanie

- projektowanie ulotek, plakatów, katalogów oraz innych materiałów reklamowych,

- tworzenie newsletterów (html)

- administrowanie stroną internetową w systemie Wordpress.

Oferujemy:

- 4-miesięczny program stażowy (600zł netto /mc) w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość tworzenia grafiki, która zostanie wykorzystana w rzeczywistych działaniach marketingowych,

- zdobycie cennego doświadczenia,

- po okresie stażowym, możliwość dalszej współpracy,

- referencje,

- przyjazną atmosferę.

Czego oczekujemy?

- Umiejętności i wiedzy do wykonywania powyższych zadań,

- Znajomości programów graficznych,

- Znajomości podstaw programowania,

- Statusu studenta kierunków informatycznych,

- Dobrej organizacji pracy,

- Kreatywności,

- Zaangażowania w powierzone zadania,

- Mile widziane portfolio prac.

Prezentacja firmy

Caligra Group jest firmą działającą w branży informatycznej oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie