IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Grafik 2D

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Łodzi

Zadania / obowiązki:

• samodzielne tworzenie projektów graficznych produktów oraz szerokiej gamy materiałów graficznych związanych z nimi

• budowanie i aktualizacja bazy zdjęciowej dla materiałów graficznych i produktowych

Oczekiwania:

• bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Adobe (m.in. Ilustrator, InDesign) oraz CorelDraw

• chęć do nauki i samodoskonalenia

• umiejętność stacjonarnej pracy w zespole i pod presją czasu

• odpowiedzialność za wykonywane obowiązki

• zaangażowanie

• dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

• samodzielność w organizacji czasu pracy

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz fotografia produktowa będą dodatkowym atutem

Firma oferuje:

• zatrudnienie na umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą

• ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole

• niekorporacyjna atmosfera pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

• możliwość współtworzenia rynku kosmetyków

• zniżki na firmowe produkty i usługi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.