grafik 2d/3d, projektant scenografii i przestrzeni expo/brand experience

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA MANTA to agencja eventowa z kilkunastoletnim portfolio wydarzeń i rosnącą grupą wymagających klientów. Agencja posiada strukturę umożliwiającą kompletną i samodzielną produkcję wydarzeń wraz z towarzyszącymi mu komunikacją, narzędziami wsparcia relacji i aranżacjami przestrzeni. Pracujemy w całej Polsce, przede wszystkim realizując wydarzenia zamknięte. Posiadamy własne marki wspierające innowacjami branżę (w tym zajmującą się projektami scenografii i mebli) i własne projekty eventowe.

Poszukujemy sprawnego grafika 2D/3D, który będzie współtworzyć koncepty agencji na etapie kreacji eventowej i tworzyć projekty dla produkcji wydarzeń. Ważną częścią pracy będą wizualizacje 3D dla koncepcji kreatywnych (scenografie, strefy expo, meble, aranżacje). Praca w biurze agencji w Krakowie.

Wymagania

Wymagania
Sprawna praca w 2D i DTP.
Chęć udziału w pracy nad projektami scenografii i aranżacji przestrzeni eventowej
Umiejętność pracy w 3D i przygotowywania atrakcyjnych wizualizacji (obecnie pracujemy w środowisku Mac, głównie w Cinema4D).
Zainteresowanie projektowaniem form przemysłowych, grafiką dla internetu lub animacją, albo udokumentowane portfolio w tych obszarach będą dodatkowymi zaletami.
Od cv i dużego doświadczenia zawodowego ważniejsze będzie portfolio.

Szukamy młodych, zaangażowanych osób. Rozumiejących współczesny design jako formę komunikacji i traktującej projekty funkcjonalnie. Pracujących na aktualnych trendach w projektowaniu. I skłonnych do kompromisów, gdy klient naprawdę wie lepiej :-)

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne