LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gracz gier mobilnych

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: 0031078

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Spędzasz czas, grając w gry mobilne? To się dobrze składa, bo my za to płacimy!
Możesz zarobić aż 300 zł brutto za około 6 godzin gry. Nie czekaj. Zgłoś się.

Dla naszego klienta, producenta gier na urządzenia mobilne, poszukujemy osób do grupy testowej, które pomogą nam w rozwoju dynamicznego rynku świata gier. Postaramy się ustalić co stoi za sukcesem gry i wpływa na jej grywalność.

Oczekiwania:

Jeśli wiesz, czym są gry typu Match 3, karciane strategie lub fantasy RPG i wciąż sprawdzasz nowe tytuły gier, ta oferta jest dla Ciebie.

Oferta:

• Grasz 2 godziny przez 3 dni,
• Zarabiasz 300 zł brutto,
• Podpisujesz z nami umowę o dzieło,
• Uczestniczysz w innowacyjnym projekcie badawczym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.