Górnicy z kwalifikacjami

Minutor Sp. z o.o.

KNURÓW, GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma realizująca roboty górnicze: na KWK KNURÓW

Prowadzi nabór pracowników na stanowiska robotnicze dołowe górnicze:

1) górnicy z kwalifikacjami i bez TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM od młodszego górnika

PRZYJMUJEMY CAŁE BRYGADY - PERCYPUJEMY W KOSZTACH DOJAZDU
Prosimy o aplikowanie osoby z okolic : KOPALNI KWK KNURÓW

Wymagania

doświadczenie poparte świadectwami pracy, oraz odpowiednimi kursami
dyspozycyjność ( praca w trybie zmianowym)
bardzo dobry stan zdrowia ( praca fizyczna pod ziemią)
rzetelność, sumienność, dokładność
wysoka kultura pracy oraz BHP

Prezentacja firmy

Młoda lecz z długimi wielopokoleniowymi tradycjami prężnie rozwijająca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy