GÓRNICY WYSOKA DNIÓWKA i inne specjalizacje w podziemnych zakładach górniczych

Minutor Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Żory i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma realizująca roboty górnicze na rzecz podziemnych zakładów górniczych

Prowadzi nabór pracowników na stanowiska robotnicze dołowe górnicze w specjalności

górnicy p/z, młodszy górnik, pracownik niewykfalifikowany

TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM

PRZYJMUJEMY CAŁE BRYGADY (4 -5 osobowe)-PERCYPUJEMY W KOSZTACH DOJAZDU

Prosimy o aplikowanie osoby z okolic : KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie

tj. Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Żory i okolice

Wymagania

  1. doświadczenie poparte świadectwami pracy, oraz odpowiednimi kursami
  2. dyspozycyjność ( praca w trybie zmianowym)
  3. bardzo dobry stan zdrowia ( praca fizyczna pod ziemią)
  4. rzetelność, sumienność, dokładność
  5. wysoka kultura pracy oraz BHP
  6. absolutny brak nałogów około alkoholowych
  7. brak wpisu na liście KWK Mysłowice Wesoła zwolnionych w trybie art 52 KP

Prezentacja firmy

Młoda lecz z długimi wielopokoleniowymi tradycjami prężnie rozwijająca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące a później zależy to w dużej mierze od Pracownika
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
występują w zależności od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy