LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Technolog

Miejsce pracy: Kolbuszowa
Nr ref.: 0026428
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie planu realizacji procesu produkcji,
  • kalkulacja kosztów przeprowadzenia procesu, dążenie do ich minimalizacji,
  • wyjaśnianie szczegółów kwestii technologicznych,
  • tworzenie, zmienianie i nadzorowanie funkcjonowania norm i receptur technologicznych,
  • utrzymanie kontaktów zawodowych z innymi odpowiednimi specjalistami oraz placówkami naukowo-badawczymi,
  • znajomość procedur i instrukcji, umiejętności tworzenia zapisów oraz wykonywanie wszystkich czynności zawartych w dokumentach systemu zarządzania jakością,
  • śledzenie na bieżąco prawa polskiego i unijnego w zakresie zmian,

Oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego - kierunkowe
    min. trzy letniego doświadczenia w branży owocowo-warzywnej
  • dobrej znajomości dokumentacji jakości produkcji i zintegrowanych systemów HACCP, ISO, BRC, IFS,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • dobrej znajomość języka rosyjskiego,
  • elastyczności na nowe zadania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie wraz z systemem premii,
  • ciekawe wyzwania,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.