Główny Technolog (odzież medyczna)

ExecMind

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynarodowym realizującą projekty rekrutacyjne średniego i wyższego szczebla w sektorach Life Science / Medical oraz IT/Technology.

Obecnie dla naszego Klienta, prestiżowego producenta o zasięgu globalnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Głównego Technologa / (odzież medyczna)

 Miejsce pracy: Włocławek

Jesteś odpowiedzialny / a za wdrożenie produkcji włókniny medycznej oraz za przygotowanie części dokumentacyjnej w zakresie prowadzonych działań w nowym zakładzie produkcyjnym. Docelowo rola może objąć odpowiedzialność za zarządzanie całym procesem produkcji.

Jesteś odpowiedzialny/a za:

  • Przygotowanie wzorów wyrobu do krojenia.
  • Wprowadzanie, wymiarowanie i monitorowanie modeli w procesie produkcji.
  • Opracowywanie kart produkcyjnych (specyfikacji) wyrobów i surowców.
  • Uczestnictwo w projektach tworzenia nowych produktów z działem produktowym.
  • Akceptowanie dostawców surowców używanych do produkcji pod kątem wymaganych norm.
  • Przygotowywanie BOMów produkcyjnych.
  • Optymalizację technologii procesu pod kątem produktywności i kosztów.
  • Monitoring parametrów procesu produkcyjnego.
  • Przeprowadzanie prób produkcyjnych.
  • Opracowywanie dokumentacji dot. analizy ryzyka i zarządzania nim w zakresie wyrobów medycznych.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku technologa w branży włókienniczej, szpitalnej odzieży barierowej, obłożeń chirurgicznych i materiałów opatrunkowych.
  • Umiejętności wymiarowania i przygotowania dokumentacji technologicznej.
  • Znajomości konstrukcji i stopniowania, tworzenia i modelowania szablonów, zasad kroju.
  • Mile widziana znajomość branży materiałów medycznych jednorazowego użytku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów Corel Draw lub pokrewnych.
  • Zwracanie uwagi na szczegóły.
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych.
  • Język angielski min. komunikatywny.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w nowym zakładzie produkcyjnym z ciekawymi produktami.
  • Wpływ na rozwój produkcji i zakładu.
  • Stabilne zatrudnienie w wiodącej spółce medycznej.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet relokacyjny w postaci mieszkania służbowego.

Zapraszamy do aplikowania.

Brzmi interesująco? Chcesz się zaangażować w rozwój produkcji i nowych produktów z sektora medycznego?

Napisz do nas i wyślij swoje CV klikając w przycisk Aplikuj. Czekamy na Ciebie.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria