Główny technolog (branża piekarniczo-cukiernicza)

Trenkwalder Polska

Kraków, małopolskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • nadzór nad procesami technologicznymi w firmie,
  • opracowywanie receptur oraz dokumentacji technologicznej,
  • koordynowanie prac związanych z opracowywaniem nowych wyrobów zgodnie z ustalonymi zasadami,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (wyższe bądź średnie),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży piekarniczo-cukierniczej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • miejsce pracy: Chorzów, oferujemy pomoc przy relokacji,
  • atrakcyjne zarobki oraz dostosowany indywidualnie pakiet dodatków,
  • pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.