GŁÓWNY SPECJALISTA - INFORMATYK

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie: wyższe
  2. Profil wykształcenia (specjalność): informatyk
  3. Doświadczenia zawodowe: minimum 5-letnie na podobnym stanowisku
  4. Umiejętności: wynikające z zakresu obowiązków poniżej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Organizacja i koordynacja prac w Sekcji Informatyki Instytutu,
  2. Uczestniczenie w opracowywaniu dokumentów związanych z Systemami Teleinformatycznymi,
  3. Nadzór techniczny i organizacyjny nad sieciami: LAN, WAN i telekomunikacyjną,
  4. Nadzór techniczny i organizacyjny nad sieciami komputerowymi i serwerami Instytutu,
  5. Administrowanie serwerami usług internetowych - poczta, WWW, DNS,
  6. Administrowanie serwerami usług lokalnych - Active Direktory, DHCP, PS, FS, AS, My SQL, Exchange, Antywirus,
  7. Administrowanie serwerami i usługami zwirtualizowanymi w oparciu o Hyper-V,
  8. Projektowanie i wdrażanie nowych technologii IT,
  9. Określanie strategii zabezpieczeń Systemów Teleinformatycznych Instytutu,
  10. Zarządza telefonią komórkową Instytutu.
  11. Administrowanie Elektronicznymi Systemami Zabezpieczeń (ESZ)
  12. Administrowanie Systemem Rejestracji Czasu Pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV
  2. kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia)
  3. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105 z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. płac”

Termin przyjmowania dokumentów: do 5.06.2020 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Bazy danych