Główny Specjalista ds. Organizacyjno - Prawnych

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

51-168 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

1. udzielanie organom i pracownikom uczelni konsultacji i porad prawnych,
2. sporządzanie opinii prawnych na wniosek wymienionych w statucie organów uczelni i kierowników jednostek organizacyjnych,
3. opiniowanie, sporządzanie umów,
4. opiniowanie wewnętrznych aktów zarządzania,
5. uczestniczenie w prowadzonych rokowaniach, których celem jest nawiązanie, zmiana lub rozwiązanie stosunku prawnego. Dotyczy to przede wszystkim umów długoterminowych,umów nietypowych lub o znacznej wartości oraz umów z kontrahentem zagranicznym,
6. występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniu sądowym oraz przed innymi organami orzekającymi.

Wymagania

- wykształcenie wyższe prawnicze,
- doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 5 lat,
- znajomość przepisów w zakresie szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem,
- wskazana znajomość języka angielskiego,
- zaangażowanie w pracę,
- umiejętność dobrej organizacji pracy oraz skutecznego komunikowania się.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura