Główny specjalista ds. kadr, płac i księgowości

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie

31-131 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• sporządzanie list płac dla pracowników

• rozliczanie umów cywilno-prawnych

• prowadzenie administracji personalnej

• sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON

• ewidencja i rozliczanie czasu pracy

• monitorowanie ważności badań lekarskich

• sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

• wystawianie dokumentów sprzedaży

• weryfikacja, opis dokumentów księgowych

• przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

• inne prace związane ze wspomaganiem działu księgowego

Oferujemy:

• pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji

• stabilne zatrudnienie

• możliwość rozwoju zawodowego

• pakiet świadczeń socjalnych

• bardzo dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe

• minimum 3 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi

• bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy

• bardzo dobra znajomość programu Płatnik

• znajomość programu Symfonia Kadry i Płace

• doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

• sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• umiejętność pracy w zespole

• komunikatywność i duża kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość zagadnień kadrowych związanych z ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz ustawą o wynagradzaniu osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 9 października 2015 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Małopolski Instytut Kultury dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i archiwizacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Dane zostały podane dobrowolnie.

Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy samorządową instytucją kultury Województwa Małopolskiego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa