Główny Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Hays Poland

Łódź, Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Łódź, Warszawa
NR REF.: 1125527

Główny Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska Obowiązki:
* Dokonywanie oceny ryzyka zgodnie z wymaganiami oraz podejmowanie dalszych działań względem środków kontroli wewnętrznej i procedur.
* Wdrażanie systemów, programów i procedur zgodnie z BHP.
* Wspieranie kadry kierowniczej zakładu w zakresie realizacji procedur i rozwiązań poprzez rekomendowanie nowych metod pracy, modyfikowanie istniejącego wyposażenia, bądź wdrażanie nowego.
* Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu BHP w celu zapobiegania zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawy ich warunków pracy
* Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w celu zapobiegania zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawy warunków pracy przez pracodawcę.
* Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na danych stanowiskach pracy
* Wdrażanie planów działania w celu zapewnienia ciągłej zgodności z przepisami prawa
* Współuczestniczenie w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu
* Posiadanie wiedzy na temat obowiązujących krajowych i międzynarodowych przepisów BHP oraz ich wdrażanie.

Wymagania:
* wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
* Min.3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej lub FMCG
* Znajomość przepisów prawa z obszaru BHP i Ochrony Środowiska odnoszących się do sektora farmaceutycznego i FMCG
* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
* Znajomość systemu zarządzania BHP (ISO 14001/ISO18001/EMAS)
* Język angielski na poziomie B2
* Zrozumienie i poczucie wagi bezpieczeństwa
* Otwartość na zmiany i nowe perspektywy

Oferujemy:
* umowę o pracę
* stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* atrakcyjne wynagrodzenie
* telefon
* prywatną opiekę medyczną
* dodatkowe ubezpieczenie
* ubezpieczenie grupowe
* uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland