Główny Specjalista ds. Administracyjnych

Enea Innowacje

Warszawa, mazowieckie

Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Innowacje Sp. z o.o./ Biuro Organizacji i Zarządzania informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Doświadczenie w prowadzeniu obsługi administracyjnej i sekretarskiej.
  • Doświadczenie w organizowaniu spotkań, warsztatów i delegacji.
  • Doświadczenie w procesie zawierania umów na świadczenie usług, w tym usług związanych z obsługą nieruchomości.
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych i promocyjnych.
  • Doświadczenie w budowaniu dobrego wizerunku pracodawcy, w tym umiejętność pracy z niełatwym klientem.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.
  • Znajomość sektora elektroenergetycznego w zakresie podmiotów i ról.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio- zaawansowanym.
  • Znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Skrócony opis stanowiska:

  1. Miejsce pracy – Warszawa, Ul. Wiśniowa 40.
  2. Zakres czynności:
  • Obsługa administracyjna posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Walnego Zgromadzenia.
  • Koordynowanie obiegu i archiwizacji dokumentów w Spółce oraz obsługa sekretariatu.
  • Redakcja projektów pism Spółki, w tym korespondencji wewnętrznej do innych podmiotów Grupy Kapitałowej Enea.
  • Zarządzanie najmem powierzchni biurowej Spółki, miejscami parkingowymi oraz umową usług utrzymania i sprzątania.
  • Koordynowanie obsługi Spółki w obszarze księgowości, ubezpieczeń, systemów teleinformatycznych i IT.
  • Organizacja i rozliczanie spotkań, warsztatów i delegacji.
  • Koordynowanie działań z zakresu marketingu, promocji i reklamy.

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.