Główny spawalnik / Spawalnik

ADZ Sp. z o.o.

Leśniakowizna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań należeć będzie:

• Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej, spawalniczej (WPQR,
  WPS, plany spawania itp.), udział w kwalifikowaniu technologii spawania;

• Pilnowanie ważności uprawnień dla spawaczy, zlecanie nowych zakresów w miarę
   zapotrzebowania;

• Zatwierdzanie dokumentacji powykonawczej;

• Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości wyrobów i redukcji
   kosztów wytwarzania,

• Wykonywanie prób produkcyjnych;

• Dbałość o przygotowanie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania,
  gospodarka materiałami dodatkowymi;

• Dbałość o zgodność procesów z wymogami BHP i PPOŻ oraz norm branżowych;

• Współpraca z organizacjami zewnętrznymi (TUV, SLV), udział w audytach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Min. 1 rok doświadczenia w obszarach związanych z technologiami spajania;

• Dyplom Mistrza Spawalnika IWS, najlepiej Inżyniera Spawalnika IWE lub EWE;

• Wykształcenia wyższego technicznego o kierunku spawalnictwo, inżynieria
   materiałowa, materiałoznawstwo, metalurgia lub budowa maszyn;

• Biegłości w tworzeniu i czytaniu dokumentacji technicznej;

• Znajomości norm branżowych ISO 9001, ISO 3834, ISO 15085, EN 1090;

• Mile widziana znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu
  pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną oraz komunikację z klientem;

• Mile widziana znajomość branży kolejowej;

• Mile widziane uprawnienia VT2;

• Obsługa komputera i narzedzi biurowych;

• Mile widziane doświadczenie z metodami spawania 131, 141, 135;

• Samodzielność, odpowiedzialność, elastyczność, punktualność i dobra organizacja
   pracy.

Prezentacja firmy

ADZ Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2000. <br/> <br/>Zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowa nagroda kwartalna uzależniona od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji