Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• Samodzielną realizację projektów konstrukcyjnych ofertowych, koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
• Udział w pracach ekspertów w zakresie oceny stanu technicznego, opinii i ekspertyz technicznych dla największych projektów budowlanych,
• Wsparcie działu Value Engineering w zakresie projektowania konstrukcji,
• Praca w zespole w systemie coachingu, program rozwoju talentów,
• Współpraca z projektantami innych branż,
• Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
• Optymalizację istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzanie nowych technologii, innowacji usprawnień,
• Nadzór nad prowadzonymi projektami,
• Zarządzanie działem konstrukcji.

Wymagania

• Absolwent kierunków technicznych (inżynieria lądowa, budownictwo),
• Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
• Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego,
• Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji, min. 4-5 letnie,
• Pasja w zakresie wykonywanego zawodu,
• Żywe zainteresowanie konstrukcjami budowlano-inżynierskimi,
• Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
• Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD, mile widziane doświadczenie w środowisku Revit,
• Ambicja i otwarty umysł by przyjąć wiedzę,
• Zaangażowanie i zdolności by każdego dnia stawać się lepszym,
• Znajomość programów branżowych, zainteresowanie informatyką, projektowaniem BIM,
• Komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
• Zaangażowanie i sumienne podejście do obowiązków, dobra organizacja własna,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie w pracy w budownictwie kubaturowym,
• Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność analizowania projektów min. w zakresie technologii wykonania,
• Znajomość prawa budowlanego, aktualnych warunków technicznych,
• Znajomość obowiązujących norm,
• Znajomość rynku budowlanego (stosowane materiały, rozwiązania, technologie),
• Proaktywne podejście, chęć aktywnego uczestnictwa w projekcie, implementacji nowych rozwiązań i usprawnień.

Prezentacja firmy

BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria