Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy zajmującej się produkcją paneli podłogowych, poszukujemy specjalisty w swoich fachu, na stanowisku:

główny operator (lakiernia i szlifiernia)

Nr ref.: 40729
Praca stała
Lokalizacja: Nowa Wieś Wielka ( Bydgoszcz )

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesu produkcyjnego lakierowania i szlifowania
  • ustawianie nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • mierzenie parametrów, grubości desek
  • kontrola jakościowa
  • kontrola nałożeń lakieru
  • dbałość o maszyny produkcyjne i weryfikowanie ich stanu
  • delegowanie pracy pracownikom pomocniczym

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • znajomość procesów technologicznych, lakierowania oraz szlifowania
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • umiejętności mechaniczne
  • umiejętność przeliczania miar

Oferta:
  • ?umowa o pracę i perspektywa długofalowej współpracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • praca w systemie 2 - zmianowym
  • udział w budowaniu zespołu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)