Główny Mechanik utrzymania ruchu

Candy Floss Sp. z o. o. sp. k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z 25 letnią tradycją poszukuje osobę na stanowisko: Główny Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce Pracy; Ruda Śląska ( Orzegów )

Zadania:
zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
analizowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych
wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
realizowanie planowanych okresowych przeglądów
praca w systemie zmianowym

Wymagania

Wymagania:
min. wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
umiejętność diagnozowania przyczyn, usterek i awarii
dokładność i umiejętność organizacji pracy
mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
dyspozycyjność

Oferujemy:
umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z 25 letnią tradycją.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis