Główny Mechanik/ Kierownik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu zgodnie z wymaganiami BHP oraz potrzebami Spółki;
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie parku maszynowego;
  • zapewnienie bieżących remontów i instalacji maszyn;
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami części i usług;
  • analiza przyczyn powstawania awarii;
  • nadzór nad zespołem utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektryczne, elektrotechnika i pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sumienność, rzetelność i zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zatrudnienie na zastępstwo na okres około roku, z możliwością przedłużenia współpracy;
  • pracę w regularnych godzinach 7:30 - 15:30, od poniedziałku do piątku;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: GM/10/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.