Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym;
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości dla spółek w Grupie (podatki, rachunkowość) oraz nadzór nad prowadzeniem księgowości dla Klientów Grupy;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC i inne);
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych - statutowych i na potrzeby instytucji zewnętrznych;
  • Uczestnictwo w obligatoryjnych audytach sprawozdań finansowych;
  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, GUS, NBP);
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej;
  • Kontrola i analiza przepływów gotówkowych;
  • Analiza kosztów oraz optymalizacja rozwiązań księgowych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość będzie atutem);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego (mile widziane doświadczenie kierownicze w biurze rachunkowym);
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych;
  • Dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny;
  • Zaawansowana znajomość Excela

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju.
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna LuxMed (bezpłatna opieka stomatologiczna lub karta Multisport, bezpłatne lekcje języka angielskiego.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne