Opis stanowiska pracy

Aktualnie do Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny księgowy

Miejsce pracy: Świdwin

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • projektowanie i realizację polityki (zasad) rachunkowości Banku;
  • opracowywanie procedur księgowych;
  • tworzenie zasad sprawnego obiegu dokumentów księgowych, jego aktualizacja oraz nadzór nad przestrzeganiem przyjętych zasad;
  • zapewnienie bieżącej kontroli dokumentów i ewidencji księgowej;
  • nadzór nad sporządzaniem sprawozdań, których dane wynikają z ksiąg rachunkowych;
  • zapewnienie wiarygodności sald kont bilansowych, poprawności i zgodności zapisów księgowych z operacjami Banku;
  • nadzór nad prawidłowym dokumentowaniem zdarzeń gospodarczych i operacji bankowych;
  • nadzór nad gromadzeniem i przechowywaniem dokumentacji w sposób przewidziany przepisami prawa;
  • nadzór nad okresowym ustalaniem rzeczywistego stanu aktywów i pasywów;
  • ustalanie wyniku finansowego Banku;
  • opracowywanie rocznych sprawozdań finansowych;
  • bezpośredni nadzór nad gospodarką finansową Banku oraz nad sprawnością i prawidłowością dokonywania rozliczeń międzybankowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 – 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • podstawowej znajomości przepisów rachunkowości i podatków;
  • organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • wykształcenia wyższego (ekonomia, bankowość i finanse, rachunkowość);
  • uczciwości, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

Wybranym osobom oferujemy:

  • pracę w stabilnej Firmie i perspektywy rozwoju;
  • pakiet szkoleń;
  • niezbędne narzędzia i pakiet motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, podpisanej Informacji o przetwarzaniu danych osobowych) do dnia 03.08.2018 r. na adres e-mail: sekretariat@pomorski-bs.pl

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych (w przypadku nie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji należy skreślić lub nie umieszczać klauzuli w dokumentach). Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse