Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2194

Obowiązki:

Prowadzenie rachunkowości jednostki;
Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi;
Dokonywanie wstępnej kontroli:
zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność obsługi komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształcenia jeden z poniższych:1. ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe 2. średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna, 3. wpis do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, 4. certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisówUprawnienia do pełnienia funkcji głównego ksiegowego.Co najmniej 3-letnia praktyka w ksiegowości dla osób posiadających wykształcenie określone w pkt. 1 dotyczącym poziomu wykształcenia, Co najmniej 6-letnia praktyka w księgowości dla osób posiadających wykształcenie określone w pkt. 2 dotyczacym poziomu wykształcenia.

Miejsce pracy: 3 Maja 26, 22-440 Krasnobród, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy