Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS )
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Główny księgowy powinien mieć kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego.

Prezentacja firmy

Firma Pragma z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym mont... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie