Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Główny Księgowy

Miejsce pracy: Białka

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki oraz rozliczeń podatkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
  • realizacja polityki finansowej Firmy
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i systemem księgowym
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT-7,VAT-UE, VAT 27, CIT, PIT, ZUS) oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • przygotowanie raportów, analiz oraz zestawień finansowych, sprawozdań finansowych, bilansów, prognoz
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie, inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • przygotowanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem i rozliczeniem miesiąca
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • współpraca z audytorami, kontakty z urzędem skarbowym i bankami
  • ścisła współpraca z kadrą zarządzającą przy kluczowych projektach

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość, ekonomia), Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • znajomość systemów klasy ERP
  • dyspozycyjność
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • rzetelność, dokładność, punktualność w zakresie realizacji zadań
  • wysoka kultura osobista oraz kultura pracy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw

Numer referencyjny: GK/09/2017/KRK
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.