Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma producencka z branży włókienniczej działająca od 1995 roku poszukuje do Działu Finansowego kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główny Księgowy
Miejsce pracy: okolice Pabianic woj. łódzkie

Opis stanowiska:
• Sporządzanie sprawozdań finansowych według polskiej ustawy o rachunkowości;
• Odpowiedzialność za poprawność planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym;
• Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
• Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe;
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
• Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości;
• Wsparcie innych działów, w kwestiach związanych z rozliczeniami;
• Terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, VAT UE zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi zakładów pracy chronionej

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
• Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• Minimum 10 lat doświadczenia w obszarze księgowości, w tym minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego;
• Rzetelność i dokładność;
• Umiejętność radzenia sobie ze stresem;
• Bardzo dobra organizacja pracy; dyskrecja i wysoka kultura osobista.
• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
• Mile widziana znajomość programu ENOVA;
• Wysokie poczucie zaangażowania w efektywną realizację wyznaczonych celów;
• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
• Wykształcenie wyższe (mile widziane: Ekonomia, Rachunkowość i Finanse);
• Mile widziane doświadczenie w zakresie rozliczeń zakładów pracy chronionej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Producent ręczników frotte.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa