Opis stanowiska pracy

• sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP)
• odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
• odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Wymagania

Oczekiwania:

minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
wykształcenie kierunkowe
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

GLF POLSKA MIELEC SP. Z O.O. - producent palet

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa