Główny Księgowy/ Zastępca Głównego Księgowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn n/O, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kostrzyn n/O

Zadania:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • odpowiedzialność za prowadzenie planu kont zgodnie z ustawą o rachunkowości, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • odpowiedzialność za rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy oraz prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • nadzór nad rozliczaniem wynagrodzeń i dokumentacją kadrowo-płacową,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • wprowadzanie usprawnień w zakresie funkcjonowania administracji spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość),
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce o charakterze produkcyjnym,
  • samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w szczególności podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
  • znajomość systemów finansowo-księgowych Symfonia - warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • systematyczność i terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,

Numer referencyjny: GK/05/04/2018/GRW/MM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.