Główny Księgowy/Zastępca Głównego Księgowego

Galion Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o.

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

 Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
 Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat
 Sporządzanie deklaracji podatkowych
 Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych
 Analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej
 Odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
 Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 Bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji w zakresie prawa podatkowego, prawa bilansowego, prawa oraz ubezpieczeń społecznych
 Praktyczna znajomość systemu Streamsoft PCBiznes Prestiż
 Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się hodowlą drobiu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa