Główny księgowy (m/k)

Trenkwalder Polska

Kraków, małopolskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • nadzór nad prowadzeniem księgowości spółki oraz innych działalności w ramach grupy zgodnie z polską ustawą o rachunkowości,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych w firmie,
  • sprawozdawczość oraz przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • ścisła współpraca z audytorami, urzędami skarbowymi, bankami i innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzór nad kilkuosobowym zespołem współpracowników,
  • wdrażaniu systemów księgowo-informatycznych oraz odpowiedzialność za unowocześnianie pracy działu.
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmie handlowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra, ugruntowana, praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań i metod zarządzania w obszarze księgowości,
  • odpowiedzialność, uczciwość, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub własną działalność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • dużą swobodę działania oraz pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.