Główny Księgowy / Księgowa - Biuro Rachunkowe

Good Care Sp. z o.o. Sp. k.

31-341 KRAKÓW, małopolskie

Od: Good Care Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: 31-341 KRAKÓW

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Miejsce pracy: Kraków - Krowodrza
Region: małopolskie

Opis stanowiska:
Od osoby zajmującej wskazane stanowisko oczekujemy:

Samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
Samodzielnego prowadzenia rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami,
Czynnej współpracy z pozostałymi Pracownikami Biura.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa,
Dopuszczamy możliwość rozpoczęcia okresu zatrudnienia od pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez OMEGA S.C. z siedzibą w Krakowie."

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:

Minimalnie 5-letniego doświadczenia zawodowego w rachunkowości,
Minimalnie 3-letniego doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym,
Znajomości oprogramowania: SYMFONIA, Comarch Klasyka, Comarch Optima, MS Office,
Znajomości przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej.