Główny Księgowy / Główna Księgowa

Michael Page

Otwock, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie mogła rozwijać swoją karierę w spółce o bardzo zdywersyfikowanej działalności: produkcja, dystrybucja, handel zagraniczny, retail, e-commerce. Spółka, dla której prowadzona jest rekrutacja osiąga przychody poniżej 100 mln PLN.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest spółka o profilu handlowo-produkcyjnym z siedzibą w pobliżu Otwocka. Potencjalnym pracodawcą jest spółka z branży modowej, która wyprodukowany asortyment dystrybuuje poprzez sieć sklepów retail oraz e-commerce.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii finansowej firmy, we współpracy z Dyrektorem Finansowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportowanie wewnętrzne
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem księgowym
  • Podnoszenie kompetencji podległego zespołu
  • Optymalizowanie pracy zespołu księgowego, wdrażanie usprawnień
  • Kształtowanie polityki rachunkowości spółki, wprowadzanie procesów księgowych
  • Udział w spotkaniach z kadrą zarządzającą
  • Współpraca z audytorem podczas badania sprawozdania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, pokrewne)
  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego
  • Praktyczna znajomość podatków CIT i VAT
  • Bardzo dobra znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca odczytywanie maili od zagranicznych kontrahentów
  • Nastawienie na realizację celów, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wdrażania usprawnień, rozwinięte kompetencje miękkie
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów księgowych
  • Pro biznesowa postawa

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwy udział w programach rozwojowych
  • Praca w firmie o rodzinnej kulturze organizacyjnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Otwock
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page