Główny Księgowy/ Główna Księgowa SWARZĘDZ

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO/GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
Woj Wielkopolskie
Lokalizacje: Swarzędz

Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:
- Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP),
- Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
- Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
- Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
- Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
- Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
- Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
- Prowadzenie audytów,
- Nadzór nad zespołem pracowników
- Koordynowanie 2 spółek
- Prowadzenie projektów rozwojowych

- Wykształcenie wyższe kierunki: Rachunkowość, Finanse,
Księgowość, Bankowość
- Bardzo dobra znajomość programu SAP
- Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów dotyczących księgowania
- Prawo jazdy,
- Możliwość prowadzenia samodzielnie ksiąg
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16)
- Laptop - Samochód służbowy
- Duża swoboda w działaniu
- Karta Multisport
- Wypłaty socjalne okolicznościowe, opieka medyczna 24h - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Pracę w nowoczesnym prężnie rozwijającym się zakładzie

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.
Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.