Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Główny księgowy (firma produkcyjna)

Miejsce pracy: południowy-wschód Wrocławia
OBOWIAZKI
Dla naszego stałego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Główny księgowy

Obowiązki:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • przygotowywanie analiz i raportów dla celów zarządczych
  • przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych
  • organizowanie pracy 6-osobowego zespołu księgowego
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • tworzenie rocznych sprawozdań finansowych

WYMAGANIA
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zdobytego w strukturach SSC/BPO
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania niewielkim zespołem pracowników
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • znajomość programu SAP

KORZYŚCI
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • premia roczna
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • samochód służbowy

Numer referencyjny: 5-11-38659/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.