Główny Księgowy (branża inzynieryjna) (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej, która charakteryzuje się dużą stabilnością oraz bardzo ciekawymi projektami długoterminowym szukamy Głównej / Głównego Księgowego.

Idealny kandydat ma doświadczenie na samodzielnym stanowisku oraz zna system Navision.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma, która od wielu lat prowadzi projekty inżynieryjne. Spółka to średniej wielkości organizacja, która zapewnia duży komfort pracy oraz szybką decyzyjność. Firma prowadzi projekty długoterminowe, wdrożyła system Navision oraz od wielu lat jest liderem w swojej branży. Firma mieści się na południu Warszawy (Mokotów)

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów Grupy i UoR
  • odpowiedzialność za plan kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowym (2-3 osoby)
  • dokumentacja cen transferowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży budowlanej / inżynieryjnej
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość UoR
  • Znajomość systemu Navision będzie bardzo dużym atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowych
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Oferujemy

firma oferuje prace w spokojnej i stabilnej organizacji oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Siedziba firmy mieści się na południu Warszawy (okolice Ursynowa / Mokotowa).

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page