Główny Koordynator Łańcucha Dostaw

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice k. Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii i ginekologii, dla którego priorytetem są badania nad innowacyjnymi terapiami na choroby cywilizacyjne. Intensywnie rozwija działy badawczo-naukowe, w których opracowano ponad 50 patentów na własne formuły leków. Otwartość i Innowacyjność, Wzajemny Szacunek, Jakość, Doskonałość Operacyjna oraz Elastyczność i Szybkość Działania to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni Godłem Solidnego Pracodawcy Branży Farmaceutycznej.

W związku z rozwojem biznesu oraz konsolidacją procesów w ramach grupy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(stanowisko kierownicze)

Do głównych obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Współpraca z obszarami biznesowymi Grupy Adamed w celu zagwarantowania dostępności produktów gotowych do sprzedaży;
  • Planowanie długo i krótkoterminowe produkcji i dostaw produktów od kontrahentów zewnętrznych;
  • Ciągłe doskonalenie procesu S&OP w kontekście strategii i celów biznesowych Grupy Adamed;
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w ramach procesu S&OP i innych wpływających na dostępność produktów Grupy Adamed na rynku;
  • Definiowanie i monitorowanie głównych parametrów planistycznych w ramach systemu ASCP Oracle (LT, zapasy bezpieczne, utylizacje etc);
  • Administrowanie modułem ASCP- Oracle w ramach procesu planowania dostępności wyrobów gotowych do sprzedaży;
  • Zapewnienie spójności procesów realizowanych przez podległy Zespół pod kątem odpowiedzialności GMP;
  • Raportowanie do Dyrektora Pionu Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: techniczne, logistyka, ekonomia, zarządzanie produkcją, farmacja;
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakresie planowania produkcji (branża farmaceutyczna lub FMCG będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomości kluczowych dla Łańcucha Dostaw wskaźników: OTIF, rotacja zapasów, błąd prognozy popytu, zapasy bezpieczne etc.;
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami z obszaru łańcucha dostaw;
  • Otwartości na zmiany i szybkiej ich adaptacji;
  • Bardzo dobrej współpracy, komunikatywności i dyspozycyjności;
  • Kreatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;
  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;
  • Narzędzia potrzebne do efektywnej realizacji zadań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów) dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.(t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm. ) są spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów), które przetwarzają dane osobowe zawarte w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia