InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Główny elektryk

Miejsce pracy: Gniewino

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości dostaw mediów do zakładu i prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi
  • analizowanie zużycia mediów
  • nadzorowanie kwestii związanej z Urzędem Dozoru Technicznego i legalizacją wszystkich urządzeń (m.in. ustalanie harmonogram przeglądów i konserwacji)
  • przygotowanie raportów i prowadzenie dokumentacji, w tym dotyczącej gospodarki odpadami (GUS, KOBIZE), zużycia mediów itp.
  • wsparcie Działu Produkcji oraz Działu Utrzymania Ruchu w bieżącej realizacji zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • pakiet socjalny
  • możliwość szkoleń rozwojowych
  • partycypacja w kosztach dojazdu do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.