Główny brygadzista/ majster instalacji ogrzewania

HSG KOPPERT Sp.j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma HSG Koppert Sp. J. która realizuje nowoczesne inwestycje w postaci obiektów szklarniowych w Europie, poszukuje:

Inżyniera budowy/ koordynator robót instalacje ogrzewania w szklarniach

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy zespołu ok. 10 osób na budowie
  • Codzienny nadzór nad prowadzonymi robotami
  • Planowanie oraz koordynacja prowadzonych robót
  • Prowadzenie budowy z zapewnieniem przestrzegania przepisów BHP
  • Nadzór nad jakością, terminowością prac zgodnie z przepisami, projektem oraz sztuką budowlaną
  • Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego
  • Odpowiedzialność za realizację

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenia w pracy na budowie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunków budowlanych w szczególności w branży grzewczej
  • Znajomość technik instalacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i umiejętność planowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – praca na budowie/ wyjazdy zagraniczne

Jeśli lubisz:

  • Samodzielnie budować swoją pozycję w firmie
  • Dynamiczną pracę dającą nowe wyzwania
  • Wyjazdy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jeśli koniecznie, szkolenia, pomoc doświadczonych projektantów oraz asystentów w stacjonarnych biurach projektowych w Polsce oraz w Holandii
  • Interesującą oraz inspirującą pracę w firmie budowlanej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wykreowania zespołu fachowców
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód, komputer, telefon służbowy

Miejsce pracy: na terenie UE

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

HSG KOPPERT SP.J. - LEADERS IN QUALITY TURN-KEY GREENHOUSE CONSTRUCTION.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości