Główny/a Księgowy/a

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest organizacja pozarządowa z siedzibą w Warszawie, o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Do grona swoich pracowników w stale rozwijającej się organizacji i w dynamicznym otoczeniu poszukuje osoby na stanowisko:

Główny/a Księgowy/aMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, podatkami, rachubą płac, ubezpieczeniami społecznymi, w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy;
  • kontrola formalno–prawna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe;
  • sporządzanie budżetów, analiz i kalkulacji dla Zarządu, monitoring realizacji budżetu;
  • opracowanie i przedkładanie do zatwierdzenia rocznego planu amortyzacji;
  • organizacja i nadzór procesu windykacji;
  • przygotowywanie modeli biznesowych, proponowanie rozwiązań i prognoz finansowych, optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych;
  • przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań finansowych dla Zarządu i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, innych jednostek publiczno–prawnych);
  • doskonała znajomość prawa podatkowego, w tym kalkulacja podatków, przygotowywanie i podpisywanie deklaracji podatkowych;
  • zarządzanie zespołem, odpowiedzialność za rozwój pracowników, ocena predyspozycji i umiejętności, bieżące motywowanie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • znajomość przepisów podatkowych i prawa pracy;
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości firmy;
  • zaangażowanie, sumienność, konsekwencja.

Nasz Klient oferuje:

  • samodzielność w codziennej pracy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.