Główna(y) Księgowa(y) Grupy Kapitałowej

HRK S.A.

Stężyca, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest firma z ponad 30 letnim doświadczeniem znajdująca się w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma zatrudnia ponad 250 pracowników.

Główna(y) Księgowa(y) Grupy KapitałowejMiejsce pracy: Stężyca

Zadania:

  • zarządzanie 6 osobowym zespołem
  • odpowiedzialność za terminowość i poprawność sprawozdań i deklaracji podatkowych
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • kontrola terminowości regulacji zobowiązań firmy
  • współpraca z podmiotami zagranicznymi
  • wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo - finansowych
  • odpowiedzialność za wykonanie polityki rachunkowości

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • szeroki i ciekawy zakres zadań na zajmowanym stanowisku
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet szkoleń - również szkolenia zewnętrzne
  • pracę w najnowocześniejszej firmie w branży
  • ubezpieczenie grupowe
  • ubezpieczenie medyczne
  • dofinansowanie kateringu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - ekonomia, finanse, rachunkowość
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • zjamość programu SAP
  • znajomość prawa pracy, prawa finansowego oraz podatkowego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.