Główna/-y księgowa/-y

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowych standardów sprawozdawczości
  • Sprawdzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według UoR
  • Przygotowywanie sprawozdań – GUS
  • Odpowiedzialność za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych w zakresie podatku VAT
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: finanse, rachunkowość)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustaw: o podatku VAT, CIT i PIT
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz prawa podatkowego
  • Znajomość programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Inne