Główna/y Księgowa/y [rekrutacja prowadzona online]

Moltton

Łaziska Górne, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy,
  • Kierowanie pracami podległego zespołu księgowego,
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji finansowych,
  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego firmy,
  • Organizowanie i nadzór przebiegu inwentaryzacji składników majątkowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych,
  • Rozliczanie importu usług, WNT,WDT, exportu, odwrotnego obciążenia,
  • Rozliczanie transakcji walutowych i podróży służbowych,
  • Optymalizowanie polityki podatkowej, struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • Planowanie i wykonywanie płatności (wystawianie przelewów),
  • Rozliczanie gospodarki magazynowej i kalkulacja kosztów produkcji,
  • Opracowywanie planów finansowych i analiza ich wykonania,
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami i egzekwowanie płatności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość regulacji prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego w firmie produkcyjno-handlowej,
  • Umiejętność i doświadczenie w zakresie rozliczania produkcji oraz znajomość księgowania w systemie kont ’4’ i ’5’,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielności,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Analityczny umysł oraz pro-aktywne podejście do wyzwań.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Duże możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton