Główna/y Księgowa/y do biura rachunkowego

AP Księgowość Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe Aniołów Przedsiębiorczości poszukuje osoby na stanowisko Głównej/go Księgowej/go.

Zakres obowiązków:
- wspieranie wiedzą i doświadczeniem Księgowych i Samodzielnych Księgowych poprzez udzielanie konsultacji i rozwiązywanie najtrudniejszych zagadnień podatkowych i z zakresu rachunkowości,
- prowadzenie księgowość najtrudniejszych Klientów,
- weryfikowanie prawidłowość zapisów księgowych,
- wdrażanie nowych pracowników i prowadzenie wewnętrznych szkoleń,
- inicjowanie i nadzorowanie procesu wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w księgowości.

Oferujemy:
- umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, następnie na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie podstawowe w okresie próbnym - 6.000,00 zł brutto,
- pakiet prywatnej opieki medycznej,
- szkolenia zawodowe,
- komfortowe miejsce pracy i zaplecze socjalne.

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym min. 3 lata,
- bardzo dobrej znajomość rachunkowości,
- samodzielność w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
- rozległej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, w szczególności z zakresu VAT, CIT, PIT,
- bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima,
- zaangażowania, sumienności i lojalności.

Znajomość kadr i płac oraz języka obcego będą dodatkowymi atutami.

Prezentacja firmy

AP Księgowość Sp. z o.o. powstała z myślą o przedsiębiorcach. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse