Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Współpraca z bankami, urzędami i innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca,
  • Udział w przygotowaniu deklaracji VAT, CIT, sprawozdań finansowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • Przygotowywanie list płac,
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości spółek akcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, ustaw o rachunkowości i systemie ubezpieczeń,
  • certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • profesjonalizm, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
UMOWA NA OKRES PRÓBNY/ STAŁE
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa