Główna księgowa

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych dużej spółki o profilu usługowym
• Wsparcie merytoryczne dla Zarządu
• Odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg miesięcznie/kwartalnie/rocznie
• Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów finansowo-księgowych
• Realizowanie obowiązków w zakresie obliczenia, pobierania i terminowego wpłacania należności podatkowych
• Zatwierdzanie pod względem finansowym udokumentowanych fakturami wydatków zgodnie z przypisanymi kompetencjami
• Organizowanie sprawnej komunikacji i obiegu informacji między pracownikami działu oraz pozostałymi komórkami organizacyjnymi
• Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości ( do 10 osób)
• Wdrażanie nowych lub zmieniających się rozwiązań rachunkowo-podatkowych
• Przygotowywanie raportów i analiz wynikających z bieżących potrzeb Zarządu, instytucji zewnętrznych i audytorów

Oczekiwania:

• Minimum 3 lata na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Bardzo dobra znajomość MSR/MSSF oraz ustawy o rachunkowości
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
• Bardzo dobre umiejętności organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dużych grupach kapitałowych
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Samodzielność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w znanej firmie
• Atrakcyjne zarobki
• Stabilność zatrudnienia i odpowiednie narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca