Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, która działa na rynku polskim od 2007 roku, rekrutując pracowników na niższego i średniego szczebla w kraju i zagranicą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Nowy Targ

Obowiązki:

- sporządzanie sprawozdań finansowych;

- odpowiedzialność za procedury związane z saldami z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji, aktywów firmy, prowadzenie ewidencji księgowych;

- przygotowywanie sprawozdań i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem;

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi;

- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej w firmie produkcyjnej;

- wykształcenie wyższe ekonomiczne;

- znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości oraz prawa podatkowego;

- posiadanie certyfikatu do prowadzenia ksiąg rachunkowych;

- mile widziana znajomość programu Optima;

- dobra organizacja swojego czasu oraz podległych pracowników;

- sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- umowa o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- miła atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa